Esenyurt Otel Hizmetleri

Esenyurt otel olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Em uygun fiyat seçenekleriyle lüx konaklama hizmeti için 7/24 konaklama tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Esenyurt Otel Hizmeti

İstanbul’ da konaklama denilince ilk akla gelen yerlerden olan Esenyurt kolay ulaşım imkanları ve güvenli bir semt konumunda bulunması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.  Her bütçeye hitap edebilen otellerimiz ile Esenyurt Otel olarak cazip fırsatlarımız ile müşterilerimizi beklemekteyiz. Bölge içerisinde çokça farklı çeşitte oteller bulunduğundan Esenyurt Oteli farklı kitlelere hitap edebilmemiz sayesinde ön plana çıkmaktadır. En uygun fiyatlı odalardan en lüks odalara kadar bolca seçenek içermemiz cazibemizin artmasında etkilidir. Bu sayede bölge içerisinde bulunan farklı imkanlardaki müşterilerimiz için kolay tercih edilebilir hale gelmekteyiz.

Tercihlere göre oda çeşitleri, odalarında tek kişilik kullanıma özel kişisel kullanım malzemeleri sunumumuz ile her türlü ulaşılabilirlik sağlamaktayız. Steril ortam ve dezenfekte edilmiş odalarımız ile müşterilerimizin sağlığını oldukça önemseyen oteller önceliği olarak müşteri memnuniyetini esas almaktayız.

İstanbul Esenyurt Otel olarak bulunduğumuz konum itibari ile çevredeki imkanların en iyi şekilde kullanılmasını amaçlamaktayız. En işlek caddelerden, sakinlik istenilen alanlara kadar farklılık gösterebilen seçeneklerimiz her zaman müşteri odaklı olmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda oda seçimi yaparak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Otel odalarımızda 1+1 ve 1+0 seçenekleri sunuyoruz. 1+1 odalarımızın konseptinde banyo, salon ve yatak odası bulunmaktadır. Sunduğumuz bazı odalarda salon ve mutfak birleşik yani Amerikan tarzı iken bazı odalarımızda salon ve mutfak ayrı olabilmektedir. 1+1 odalarımız sizleri tamamen evinizde hissettirmektedir. Ayrıca her odamızda bulunan banyolarda saç kurutma makinesi, havlu, kişilere özel koyduğumuz tek kullanımlık şampuanlar bulunmaktadır. Seçtiğiniz oda hangisi olursa olsun banyonuza girdiğinizde bunların hepsi ile karşılaşacaksınız.

Esenyurt Apart Otel

Müşterilerimiz bizim için önemlidir ve Esenyurt Otel olarak müşterilerimizin sağlığını düşünüyoruz. Bu nedenle temiz ve bakımlı odalarda konaklamalarını istiyoruz. Odalar için görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız odalarınızdaki çarşafları her gün değiştirmektedir. Eğer bizim otelimizden rezervasyon yaptırmışsanız otelimize geldiğinizde dezenfekte edilmiş bir odayla karşılaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca uzun süreli bir konaklama yapacaksanız istediğiniz doğrultusunda odanız günlük olarak temizlenecektir. Bunun haricinde otele geldiğinizde arabanızı nereye park edeceğiniz konusunda sıkıntıya düşmeyeceksiniz. Otelimiz siz değerli müşterilimiz için otopark hizmeti de sunmaktadır.

Esenyurt Otel Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now Button