Esenyurt Pansiyon

Esenyurt pansiyon hizmeti de yine Esenyurt Otel tarafından sağlanabilmektedir.

Esenyurt Pansiyon Hizmeti

İstanbul’un Esenyurt ilçesi merkeze oldukça yakın ve ulaşımı kolay bir ilçedir. Ulaşımı kolay ve merkeze yakın olmasının yanı sıra güvenli ve nezih bir semt olduğu için Esenyurt’a yerleşmek ve burada konaklamak insanlara çok cazip gelmektedir. Bu nedenle bu bölgede çok sayıda otel ve pansiyon bulunmaktadır. Çok sayıda otel ve pansiyon bulunması burada konaklayacak kişilerin seçimini zorlaştırmaktadır. Misafirler konaklama yapacağı otel ve pansiyonun hem güvenli hem rahat hem de uygun fiyatlı olmasını istemektedir. Esenyurt Otel olarak bizler de müşterilerimizin bütün bu isteklerini aynı anda karşılamaktayız. Müşterilerimize güvenli bir konaklama alanımızı, şık ve konforlu bir şekilde dekore edilmiş odalarımızı uygun ve cazip fiyat seçenekleri ile sunmaktayız. Otelimizde konaklama yapacak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak bunu iş prensibi haline getirmiş bulunmaktayız.

Otelimizde konaklama yapacak her müşterimiz için otel girişlerinde kimlik bildirimini zorunlu tutmaktayız. Araçlı müşterilerimiz için otel otoparkımızı sunuyoruz. Müşterilerimizin kendi güvenliğini korumanın yanında araçlarının güvenliğini de önemsiyoruz. Otelimizden konaklama hizmeti alacak müşterilerimize 1+0 ve 1+1 oda seçeneklerini sunmaktayız. Ayrıca otelimizde konaklama yapacak her müşterimiz Wifi hizmetimizden de yararlanmaktadır. Dilerseniz telefondan, tabletten ya da bilgisayardan Wifi’ya bağlanabilirsiniz.

Esenyurt Otel

Konaklama için sıklıkla tercih edilen Esenyurt Otel olarak müşterilerimizin otelimizde kaldığı süre boyunca en iyi şekilde hizmet almalarını sağlıyoruz.  Odalarımız salon ile birleşik mutfak, yatak odası, banyo ve salon, ayrı mutfak, yatak odası ve banyo şeklindedir. Bütün odalarımızın banyolarında müşterilerimiz için tek kullanımlık kişisel şampuan ve sabun, havlu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Yataklardaki çarşafların hepsi düzenli olarak değiştirilmektedir. Odalarınıza girdiğinizde temiz ve ferah bir oda ile karşılaşacaksınız. Her odamızda ketıl bulunmaktadır. Müşterilerimiz istedikleri an ve istedikleri şekilde çay ve kahvelerini hazırlayabilirler. Ayrıca Esenyurt otel olarak uzun süreli konaklama yapacak olan müşterilerimize talepleri doğrultusunda günlük temizlik hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin sağlığına değer veriyoruz bu yüzden her giriş ve çıkışlarda odalarınız titizlikle temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Konaklama hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Esenyurt Pansiyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now Button