Esenyurt Ucuz Otel

Esenyurt Otel

Esenyurt ucuz otel diyorsanız doğru yerdesiniz.

Esenyurt Ucuz Otel Hizmeti

İstanbul’un en işlek ilçelerinden biri olan Esenyurt, ulaşımı kolay, güvenli ve nezih bir mahalle olması nedeniyle İstanbul’da konaklama denilince akla gelen ilk yerlerden biridir. Esenyurt ilçesi merkeze yakındır ve oldukça güvenli bir yerdir. Bu yüzden burada yaşamak ve konaklamak tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle de Esenyurt ilçesinde çok sayıda ev, otel ve pansiyon bulunmaktadır. Ancak çeşit fazla olduğu için burada konaklama yapacak misafirler en iyisini, en kalitelisini ve aynı zamanda en uygun fiyatlı olanı aramaktadır. Esenyurt Otel olarak bizler müşterilerimize en kaliteli ve en konforlu hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile misafirlerimizin konaklama süreçlerini en rahat şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Konaklama tesisimizde müşterilerimizin güvenliği her şeyden önemlidir. Konaklama hizmeti alan müşterilerimizin güvenliğini kontrol altına almak amacıyla otelimize girişlerde kimlik bildirimi zorunlu tutulmaktadır ve otelimize giriş çıkış yapan bütün müşterilerimiz nizami bir şekilde kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca araçlı müşterilerimiz için Esenyurt Otel otoparkı da bulunmaktadır. Böylelikle müşterilerimiz araçlarını güvenli bir şekilde otelimizin otoparkına park edebilirler. Müşterilerimiz odalarına yerleşecekleri zaman bakımlı, temiz ve şık bir şekilde dekore edilmiş bir odayla karşılaşacaklardır. Üstelik bu hizmetlerin hepsi uygun fiyatlarla karşılanacaktır.

Esenyurt Otel

Otelimizde müşterilerimize sunduğumuz 1+1 ve 1+0 oda seçenekleri bulunmaktadır. Bu odalar salon ile birleşik mutfak, yatak odası, banyo ya da ayrı mutfak, salon, banyo seçeneklerini içermektedir. Banyolarımızda her müşterimiz için tek kullanımlık kişisel şampuan, sabun, havlu ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her müşterimize sürekli yenilenen ve temiz çarşaflar sunulmaktadır. Müşteri giriş ve çıkışlarında odalarımızın hepsi temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Uzun süreli konaklama yapacak olan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda günlük oda temizle işlemi de uygulanmaktadır. Esenyurt Otel olarak müşterilerimizin konaklama süresi boyunca rahat bir şekilde keyif yapabilmelerini istediğimiz için odalarımızda ketıl bulundurmaktayız. Müşterilerimiz odalarındaki konforlarını bozmadan ve oda servisi ile uğraşmadan rahatlıkla çay kahve yapabilmektedir. Otelimizden hizmet almak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilir kolaylıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Esenyurt Ucuz Otel

Esenyurt Ucuz Otel” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now Button