Esenyurt Otel Kimlik Bildirimi

Esenyurt Otelleri ve esenyurt apart otelleri güvenlik amaçlı olarak KABİS programı üzerinden kimlik bildirimi yapmaktadırlar. Yani kimliksiz giriş yapmak mümkün değildir.

Esenyurt Otellerinde Güvenli Konaklama

2016 yılı itibarıyla özellikle günlük kiralık dairelerde yaşanan olumsuz durumlar neticesinde her konaklama firmasının konaklama yapan misafirlerinin kimlik bildirimini yapması zorunlu hale geldi. Bu her açıdan güvenli bir konaklama için olumlu bir değişiklik oldu.

Esenyurt Otel firmaları bu kapsamda kimlik bildirimi sistemiyle çalışmaya başladılar. Konaklama firmalarına kimliksiz giriş kesinlikle yasaktır. 18 yaş altı kişiler velileri ya da vasileri olmadan giriş yapamazlar.

Konaklama firmalarında ayrıca güvenlik personelleri ve güvenlik kameraları bulunmaktadır. Tüm hizmetler sadece misafirlerin en güvenli ve rahat şekilde konaklama yapmaları içindir.

Kimlik bildirimi yapmayan, ya da kimliksiz misafir kabul eden bir firmanın güvenli olduğundan söz edilemez. hem konaklama tesisi için hem de diğer konaklama yapan misafirler için sadece risk teşkil eder.

Esenyurt otellerinde olduğu gibi esenyurt günlük kiralık dairelerde de yine kimlik bildirimi yapılmaktadır. Aynı kurallar geçerlidir.

Kimlik bildirimi yapmadığı tespit edilen firmalara ağır cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Kanunlara uymak her bireyin ve her firmanın görevidir.

Esenyurt Otel Kimlik Bildirimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now Button